20. 4. 2024

Svítidla Elektro Velké Pavlovice

„Mám u vás doménu a ak na mňa skočila informácia o novej službe, neváhal som ani chvíľku a web si vytvoril vo WebEditore, odvtedy sa zdvihla návštevnosť na našom webe.“

Přemysl Cendelín Svítidla Elektro Velké Pavlovice

Niečo málo o nás

Naše podnikanie sme začali v 90. rokoch minulého storočia. Najskôr sme mali veľkoobchod a následne prešli na malobchodný predaj. Snažíme sa rodinný podnik so svietidlami počas tých rokov modernizovať, zväčšovať a nad predajňou tiež prevádzkujeme krásny penzión v malebnom prostredí Veľkých Pavlovíc.


Prečo sme si vybrali WebEditor

Vašimi zákazníkmi sme už od roku 2018 a akonáhle sa k mne dostala informácia, že budete mať k dispozícii nový redakčný systém s veľkým nadšením som ho očakával.

Dlhú dobu sme mali niekoľko webov, ktoré sme však nespravovali my, ale museli sme neustále mať programátora k dispozícii, ktorý nás stál nielen peniaze, ale aj čas. Na akúkoľvek zmenu sme čakali aj niekoľko dní a nevedeli sme si ju urobiť sami. S WebEditorom sa všetko zmenilo ako mávnutím kúzelného prútika, na niečo také sme už čakali niekoľko rokov.

Očaril nás výber šablón, fotogaléria plná fotiek, z ktorej sa dalo vyberať a všetko sme si veľmi ľahko naraz mohli naklikať a upravovať sami. Web už volal po modernizácii a to sa nám teraz do bodky podarilo a prešli sme z vášho pôvodného redakčného systému na WebEditor, ktorý presne spĺňa parametre, ktoré potrebujeme.


Čo nám nový web už priniesol?

Sledujem štatistiky návštevnosti na Google a odvtedy, čo máme nový web nám naň chodí mesačne približne o 1000 zákazníkov viac než na web starý a to nám samozrejme zvýšilo aj dopyt po svietidlách a zväčšilo návštevnosť na kamennej predajni.


V budúcne by sme ešte radi využívali ďalšie fičúrky ako je napríklad zobrazovanie fotografií zverejnených na Instagrame alebo spustenie e‑shopu.

Zdieľajte článok