27. 5. 2024
Domény

Budúcnosť jedine s doménou .AI: Ako ovplyvní váš biznis

Každá softvérová spoločnosť práve teraz premýšľa, ako do svojich produktov implementovať umelú inteligenciu. Ak tak teda už nespravila. Často stačí použiť rozhranie API ChatGPT a máte produkt, za ktorým sa vaši zákazníci potrhajú. Zaregistrujte si preň doménu .AI skôr, ako sa po nich zapráši. Tu je 6 dôvodov, prečo ju potrebuje každá technologická spoločnosť.

Filip Olšovský

Co si z článku odnesiete:

  • AI je budúcnosť internetu. S doménou .AI získate náskok pred konkurenciou. Dodáte svojej značke punc pokroku a technickej profesionality.
  • Pretože stále nie je taká známa, máte väčšiu šancu uloviť si nejaké luxusné doménové meno. Mali by ste však konať rýchlo, pretože tie najlepšie domény rýchlo miznú.
  • .AI je známa po celom svete, takže si s ňou jednoducho poistíte budúcnosť a rozšírite možnosti expanzie na nové trhy.
  • chráňte svoju značku: nechcete, aby si niekto zaregistroval doménu s menom vašej firmy skôr než vy.
  • Predajná hodnota – s rastúcim záujmom o AI je takmer isté, že v budúcnosti predáte .AI domény pravdepodobne so slušným ziskom.
  • 89€ ročne je skvelá investícia, ktorá vás dostane do čela novej internetovej revolúcie.
  • 20 000 nových .AI domén je registrovaných každý mesiac, zaobstarajte si tú svoju čo najskôr!

Pripravte svoj biznis na budúcnosť

Registrujte si .AI doménu za najlepšiu cenu na trhu!

Registrovať .AI

Ako Anguilla dobyla internet

Písmená AI má dnes už každý spojené s umelou inteligenciou. To, že majú niečo spoločné s malým ostrovom v Karibskom mori, by však napadlo asi len málokomu.

.AI je totiž pôvodne národná doména Anguilly. V posledných rokoch sa však stala synonymom pre umelú inteligenciu. Vďaka tejto asociácii ju množstvo technologických spoločností využíva na zviditeľnenie svojej značky na internete.

A Anguilla na tom pekne zarába.

A ako môžete na doméne .AI zarobiť vy?

.AI je jasný signál pre lačných zákazníkov

Zvezte sa na vlne AI mánie. Doména .AI dáva návštevníkom vášho webu jasne najavo, že sa špecializujete na technológie umelej inteligencie. 


.AI dodá nádych profesionality

S .AI okamžite podčiarknete svoju odbornosť a pritiahnete správne publikum. Vaša firma naberie na dôveryhodnosti a prestíži. Zvýšite si s ňou povedomie o značke.

Graf počtu registrovaných domén od roku 2018 do 2023

Každý mesiac sa predá 20 000 nových .AI domén. Registrujte si tú svoju, kým je voľná.

.AI sa jednoducho registruje

Pre národné domény platí všeobecné pravidlo: aby ste si mohli ako firma registrovať napríklad .SK doménu, musíte mať sídlo v danej krajine.

Pre .AI toto pravidlo v roku 2009 prestalo platiť. Jej registrácia je tak rovnako jednoduchá, ako registrácia .COM alebo .NET.


.AI je skvelá pre SEO

AI je čím ďalej, tým obľúbenejšie kľúčové slovo vo vyhľadávaní (v dobe písania tohto článku bola v Česku mesačná hľadanosť 49 500).

S .AI doménou máte šancu prilákať relevantných návštevníkov, vďaka čomu si vás Google bude vážiť a bude vás ešte viac zobrazovať.

Vôbec sa nemusíte rozhodovať medzi .AI a .COM, Google si obe domény cení rovnako vysoko.

.AI je originálna

Ešte stále platí, že s TLD .AI budete vyčnievať nad svojou konkurenciou. Využite to, že je neopozeraná a odlíšte sa od ostatných.


.AI je investícia

Budúcnosť je v AI. Cena tejto domény bude stúpať priamo úmerne s tým, ako bude umelá inteligencia viac a viac zasahovať do každého aspektu nášho života.

Z registrácie .AI domén sa už teraz stáva dobrý biznis. Pozrite, za koľko sa dražia niektoré https://sedo.com/search/?language=us&cc%5B0%5D=ai s touto koncovkou.

Vezmite si príklad z developerov WP pluginov. Pozrite sa, ako AI pluginy ovládli WordPress. Každá dôležitejšia značka ho už má.

Na záver

AI v súčasnosti patrí medzi symboly, ktoré priťahujú pozornosť. A to isté platí aj pre doménu .AI. Umelú inteligenciu do svojich produktov a služieb integruje každá väčšia technologická spoločnosť.


Čoskoro to už bude štandard, ktorý budú zákazníci očakávať. Nezaspite na vavrínoch, pretože .AI domény rýchlo miznú.


Zaobstarajte si svoju .AI doménu, kým je voľná.

Autor článku
Filip Olšovský

Či už cielite špecifických zákazníkov alebo celý svet, vybavíme vás účinným arzenálom.

Zdieľajte článok

Výbava pre váš online svet

Prečo mať veci na rôznych miestach, keď ich môžete mať na jedinom?