Napokon WordPress hosting vyladený pre váš úspech

Vytvorte si web svojich snov na našom úplne novom WordPress hostingu: bleskovo rýchly, maximálne spoľahlivý a užívateľsky prívetivý.

Za každým úspešným webom stojí kvalitný webhosting

Neustále pracujeme na tom, aby sme vám prinášali tie najlepšie možné služby. Náš webhosting pravidelne vyhráva internetové porovnania.

Všetko, čo potrebujete na online úspech

Využili sme našich 25 rokov skúseností a pripravili pre vás WordPress hosting ako žiadny iný: rýchly, bezpečný, jednoduchý na správu a plný bonusov.

Predinštalovaný WordPress a pluginy

Pustite sa do toho hneď. WordPress vám nachystáme a rovno pridáme aj tie najdôležitejšie šablóny a pluginy.

Intuitívny editor a unikátne tutoriály

Vytvorte si úžasný web aj bez programovania a získajte doživotný prístup k exkluzívnym videokurzom a e‑bookom.

Až 12⨉ rýchlejšie načítanie stránok

Nenechajte svojich návštevníkov čakať. Vďaka našej Turbo Cache technológii a moderným serverom váš web pobeží ako po masle.

Naozaj prvotriedne zabezpečenie

Nadštandardnú ochranu inštalujeme priamo do WordPressu aj na naše servery. Chránime vás pred hackermi aj spamom.

Získajte najlepší WordPress hosting

za neuveriteľnú cenu

Zvyhodnené ceny sa vzťahujú na nákup služieb pri objednávke na min. 1 rok

Všetky balíčky obsahujú

Maximálna rýchlosť a výkon

Zaraďte najvyššiu rýchlosť vďaka našim moderným NVMe SSD diskom, OpenLiteSpeed serverom, Turbo Cache pluginu a ďalším vylepšeniam.

Pokročilé zabezpečenie a antispam

Chráňte svoj web pred hackermi, malwarom a spamom s SSL certifikátom zadarmo, s naším serverovým antispamom a prvotriednym DDoS štítom.

Päťhviezdičková podpora

Naša zákaznícka podpora a tím skúsených adminov sú vám k dispozícii každý deň vrátane víkendov, cez telefón, e‑mail aj chat.

Automatické aktualizácie a zálohy

Sústreďte sa na biznis, nie na hosting. Postaráme sa o aktualizácie a každodenné zálohovanie vášho webu (v prípade WordPress Start sú zálohy voliteľné).

Moderná administrácia a e‑mail zadarmo

Získajte firemný e‑mail na vlastnej doméne (napr. @mojnovyweb.sk) a spravujte všetky svoje služby v našom prehľadnom WebAdmine.

60-denná garancia vrátenia peňazí

Vždy nám ide o vašu spokojnosť, aj keď sa nakoniec rozhodnete pre iné riešenie. Peniaze vám vrátime bez zbytočných otázok.

Oblečte svoj web do luxusného šatu – vyberte si WordPress šablónu presne pre svoj biznis

Pridali sme vám 3 univerzálne, plne responzívne šablóny. Chcete viac? WordPress ponúka tisíce krásnych šablón pre všetky typy webov.

Staňte sa expertmi na WordPress vďaka Webglobe Academy

Exkluzívne kurzy pre WordPress a Elementor, e‑booky a ďalšie. Naučte sa tvoriť úžasné a úspešné weby krok za krokom. Webglobe Academy stále rozširujeme o nové materiály.

Obsah Webglobe Academy

WordPress pluginy na jednoduchší štart

Aby sme vám začiatky čo najviac uľahčili, nainštalujeme vám kľúčové WordPress pluginy. Všetky máte vopred nachystané, takže s tvorbou webu môžete začať hneď.

Prvotriedne zabezpečenie s Wordfence
Každý deň na celom svete hackeri napadnú vyše 30 000 webov. WordPress plugin Wordfence Security je jednotkou na trhu. Ušetrí vám množstvo starostí so záchranou stránok plných vírusov.

Blesková rýchlosť LiteSpeed Cache
Vysoká rýchlosť načítania webu = viac spokojných návštevníkov. LiteSpeed Cache plugin ukladá navštevované stránky do medzipamäte, takže ich nie je potrebné znovu načítavať a váš web pobeží rýchlejšie.

Zbierajte cenné dáta s MonsterInsights
Dobrí podnikatelia sa rozhodujú na základe dát, nie pocitov. S pluginom MonsterInsights si WordPress prepojíte s Google Analytics a získate dokonalý prehľad o svojich návštevníkoch.

Webglobe Welcome plugin s návodmi a tipmi
Náš vlastný Webglobe Welcome plugin vám uľahčí prvé kroky. Obsahuje užitočné návody a tipy a pomôže vám s rýchlejšou orientáciou vo WordPresse.

Už máte web vo WordPresse? Preneste si ho k nám, je to jednoduché!

Objednajte si svoj nový WordPress hosting a potom kontaktujte našu zákaznícku podporu. O bezpečný presun webu sa vám postaráme zadarmo.

Zistiť viac

Pridajte sa k viac ako 150 tisíckam spokojných klientov Webglobe

5 hviezdičiek

…Dlho som hľadal WP hosting pre svoje stránky a e-shopy, vystriedal som množstvo poskytovateľov, ale s vami už zostávam. 5 hviezdičiek.…

Super podpora

…Profesionálne služby na vysokej úrovni, s rýchlym hostingom a kvalitným webovým rozhraním. A hlavne oceňujem online podporu. Ste super, len tak ďalej. 🙂…

ODPORÚČAM

…Vo WG mám Wordpress stránku a nedávno spustený e-shop a nepamätám si, že by som niekedy potreboval s niečím pomôcť. Za tie roky, čo využívam ich služby, všetko beží, ako má. ODPORÚČAM.…

Veľká spokojnosť

…Najviac oceňujem, že je možné pri riešení problémov komunikovať s reálnym človekom cez telefón a nielen cez chat. Inak veľká spokojnosť so všetkými službami už niekoľko rokov.…

60denná garancia vrátenia peňazí

Vždy nám ide o vašu spokojnosť, aj keď sa nakoniec rozhodnete pre iné riešenie. Peniaze vrátime bez zbytočných otázok.

Oslovte nových klientov – vytvorte si web na akúkoľvek príležitosť

Firemné weby
Ukážte svojim klientom, že ste profesionáli. Spravte na nich dojem reprezentatívnymi stránkami hodnými modernej firmy. Váš web je vaša vizitka.

E-shopy
Doprajte svojim zákazníkom spokojné nakupovanie. Poskytneme vám perfektnú základňu pre váš súčasný alebo pripravovaný e‑shop.

Agentúrne portfóliá
Predveďte ľuďom svoj talent s pôsobivým portfóliom. Ukážte im svoje práce v maximálnom rozlíšení. V našom WP hostingu máte miesta dosť.

Osobné a hobby stránky
Využite naše video kurzy a tutoriály a posuňte svoj koníček na vyšší level. Vytvorte si web, ktorý vás preslávi a vybudujte si komunitu verných fanúšikov.

Edukačné weby
Vzdelávajte sa a prezentujte svoje poznanie na úrovni, ktorú si zaslúži. Získajte viac študentov s pomocou online kurzov a webinárov.

WordPress je to najlepšie riešenie pre malých podnikateľov

1. WordPress používa doslova celý svet

Na WordPresse funguje až 43 % celého internetu. Každý deň ho používajú milióny používateľov ako vy. Nájdete naň tisíce šablón a študijných materiálov zadarmo. WordPress je jednoducho stávka na istotu.

2. Intuitívny editor na tvorbu webu a online kurzy

Vo WordPresse si web skladáte z blokov ako hrad z kociek. Použiť na to môžete predvolený editor Gutenberg alebo si zadarmo nainštalovať plugin Elementor. K nemu od nás navyše získate online kurz na tvorbu webu.

3. WordPress pluginy na všetko, čo vám napadne

WordPress pluginy si predstavte ako aplikácie vo svojom telefóne. S ich pomocou si WordPress rozšírite o množstvo nových možností a funkcií.

Začať rovno vo WordPresse sa oplatí

Vytvorte si úžasný web, ktorý môžete rozširovať súbežne s tým, ako porastie váš biznis. Začnite rovno vo WordPresse a vyhnite sa zložitým presunom z iných nástrojov, ktoré vám už nebudú stíhať.

 

webov vo WordPresse

 

nových pribudne každý deň

 

WordPress šablón

 

WordPress pluginov

Svoj vysnívaný web máte na dosah ruky, nepremeškajte túto príležitosť!

To chcem

Potrebujete poradiť?

Čo je WordPress?

WordPress je bezplatný online nástroj na vytváranie webstránok, blogov a e‑shopov (takéto nástroje sa nazývajú CMS alebo content management system). Beží na ňom až 43 % celého internetu, čo z neho robí najpoužívanejší CMS na svete.

Zistiť viac

Prečo sa WordPress oplatí?

WordPress sa oplatí jednoducho preto, že je zadarmo. Stačí si zaobstarať doménu a webhosting. S WordPressom teda ušetríte veľa peňazí za webový editor.

Zistiť viac

Ako vytvoriť web na WordPresse?

Web na WordPresse sa stavia ako domček z kociek. Všetko budujete v intuitívnom blokovom editore Gutenberg, ktorý je jadrom WordPressu.

Zistiť viac

Môžem si vytvoriť web na WordPresse bez hostingu?

Bohužiaľ, web na WordPresse si bez hostingu nevytvoríte. Vďaka webhostingu je váš web na internete viditeľný.

Zistiť viac

Aký je rozdiel medzi WordPress hostingom a bežným zdieľaným hostingom?

WordPress hosting je špeciálne prispôsobený potrebám používateľov WordPressu. Vo Webglobe je základom vždy náš oceňovaný webhosting, ktorý beží na najmodernejších serveroch s rýchlymi SSD NVMe diskami.

Zistiť viac

Prečo si vybrať WordPress hosting od Webglobe?

Pretože WordPress hosting od Webglobe je dokonale vyladený pre WordPress. Dali sme si záležať na tom, aby sme vám čo najviac uľahčili tvorbu webu a vytvorili dokonalý backend pre váš web. A dobre fungujúci web vám pomôže dosiahnuť úspech, ktorý ste si predsavzali.

Zistiť viac

Získam k WordPressu aj profesionálny firemný e‑mail?

Samozrejme! Vo WordPress hostingu od Webglobe si môžete vytvoriť firemný e‑mail na vlastnej doméne vo forme vasemeno@vasadomena.sk. Vďaka tomu budete môcť komunikovať so svojimi zákazníkmi na profi úrovni.

Zistiť viac

Môžem si k vám svoj web na WordPresse presunúť odinakiaľ?

Pravdaže. Presun webu k nám je hračka. Vyvinuli sme na to vlastné migračné nástroje, do ktorých stačí zadať niekoľko údajov a všetko sa urobí samo. So všetkým vám radi a bezplatne pomôžeme.

Zistiť viac

Čo je to automatická inštalácia WordPressu?

Ak si vyberiete WP hosting od Webglobe, postaráme sa o inštaláciu najnovšej verzie WordPressu a najdôležitejších pluginov. Ušetríte tak čas a vyhnete sa prípadným problémom spojeným s manuálnou inštaláciou.

Zistiť viac

Ako jednoducho a rýchlo presunúť svoj starý blog do WordPressu

Máte blog a chcete ho presunúť do WordPressu? Nebojte sa, určite ho nemusíte ručne prepisovať. Celé sa to dá zvládnuť za chvíľku vďaka WordPressu importéru. Tu si podrobne vysvetlíme celý postup.

Zistiť viac

Nastavte sa na raketový úspech

Turbo Cache 12× pre WordPress

a extra rýchle NVMe SSD disky

Zistiť viac

Automatická záloha webu

aj 14 dní späť

Zistiť viac

SSL certifikát zadarmo

aj pre subdomény

Zistiť viac

Turbo Cache 12× pre WordPress

a extra rýchle NVMe SSD disky

Kombináciou OpenLiteSpeed servera a LiteSpeed cache pluginu sa nám podarilo na WordPresse zaradiť najvyššiu rýchlosť. Váš web navyše uložíme na najmodernejší hardvér. Užívajte si až 12× rýchlejšie načítanie stránok.

Automatická záloha webu

aj 14 dní späť

Vaše webové stránky zálohujeme každý deň. Keby sa s nimi čokoľvek stalo (napríklad keď si omylom zmažete niečo dôležité), ľahko si ich jedným kliknutím obnovíte. Zálohy držíme až 14 dní.

SSL certifikát zadarmo

aj pre subdomény

Dajte svojim návštevníkom a Googlu najavo, že je u vás bezpečné. Aktivujte si Let's Encrypt SSL certifikát zadarmo a chráňte zákaznícke dáta dvojitým šifrovaním HTTPS.

Zjistit více

Maximálna spoľahlivosť

WordPress hostingu

Garantujeme 99,98% dostupnosť vášho webu. Aj vďaka modernému DDoS zabezpečeniu, ktoré naše servery chránia pred útokmi hackerov sme minimalizovali výpadky našich služieb.

Profi e-mail zadarmo

na vlastnej doméne

K svojmu krásnemu webu navyše dostanete aj profesionálny e-mail s @vlastnymenom.sk. Komunikujte so zákazníkmi na úrovni a robte si reklamu s každým odoslaným e-mailom.

Pokročilý antispam

proti nevyžiadanej pošte

Vaše e-mailové schránky u nás chránia výkonný antispam, ktorý nám v zahrievacom kole zvládol odfiltrovať 20 000 spamov za minútu. A to je len začiatok!

Maximálna spoľahlivosť

WordPress hostingu

Zistiť viac

Profi e‑mail zadarmo

na vlastnej doméne

Zistiť viac

Pokročilý antispam

proti nevyžiadanej pošte

Zistiť viac