Blokový Dizajn v mobilných zariadeniach

Bloky sú optimalizované pre mobilné zariadenia a sú navrhnuté tak, aby vyhovovali veľkosti a formátu ľubovoľného zariadenia. Dizajn vášho webu sa automaticky zmení (zmenší alebo zväčší) tak, aby vyzeral dobre na všetkých zariadeniach bez ohľadu na veľkosť a orientáciu obrazovky. To pomáha vašim návštevníkom ľahko sa pohybovať na vašom webe na akomkoľvek zariadení, od veľkých tabletov až po najmenšie smartphony.

Dizajn vhodný pre mobilné zariadenia

Obrazovky pre mobilné zariadenia sú zvyčajne menšie a užšie ako obrazovky pre počítače. To je dôvod, prečo sú všetky prvky bloku stohované vertikálne, keď sa web zobrazuje v mobilnom zariadení. To pomáha vašim návštevníkom zobraziť všetky prvky obsahu posúvaním namiesto štipnutia a oddialenia v rôznych smeroch. Kvôli mobilnému dizajnu nemusíte meniť blokové prvky.

Poznámka: ak má váš blok niekoľko prvkov vodorovne zarovnaných napríklad v blokoch Prvky alebo Výrobky, tieto prvky sa budú skladať zvisle do jedného stĺpca.

Zmenia sa bloky môjho webu, keď používateľ zmení orientáciu zariadenia?

Keď vaši používatelia otočia zariadenie, váš mobilný web zostane rovnaký. Prvky bloku zostanú vertikálne naskladané. Stačí klepnúť kdekoľvek a upraviť blok priamo na obrazovke vášho mobilu.

Čo musím urobiť, aby moje webové stránky vyzerali dobre v mobilných zariadeniach?

Váš web je profesionálne navrhnutý tak, aby vyzeral perfektne na akomkoľvek zariadení. Pre mobilné zariadenia nemusíte robiť vlastný dizajn. Stačí klepnúť kdekoľvek na svojom bloku na obrazovke mobilu a začať upravovať.

Zdieľajte článok

Vstúpte do sveta domén

Každý správny web potrebuje doménu a kvalitný webhosting. Buďte online s nami.