Zadarmo .SK doména k webhostingu? Paráda!

Zaobstarajte si náš cenami ovenčený webhosting a my vám k balíku Plus či Ultra pribalíme .SK doménu na 1 rok ZADARMO.

Zaslúžite si to najlepšie
– a to aj dostanete!

Neustále pracujeme na tom, aby sme vám prinášali tie najlepšie možné služby. Náš webhosting pravidelne vyhráva internetové ocenenia.

Očakávajte vysoký štandard

Užívajte si skvelé výhody na ktoromkoľvek z našich webhostingov.

Skutočne moderné služby

Naše balíčky zodpovedajú súčasným nárokom na kvalitný webhosting. Sú presne vyladené pre rôzne potreby a projekty.

Prehľadná administrácia

Webglobe WebAdmin je vytvorený s ohľadom na váš čas a trpezlivosť. Jednoducho si v ňom môžete spravovať všetky svoje služby.

Päťhviezdičková podpora

Máme tím skúsených adminov, ktorý je vám k dispozícii každý deň vrátane víkendov, prostredníctvom e‑mailu, chatu aj na telefóne.

Najnovšie technológie

Náš webhosting je taký rýchly predovšetkým vďaka tomu, že používame špičkové, moderné servery vybavené NVMe SSD diskami.

Prvotriedna DDoS ochrana

Hackeri sa snažia vyradiť z prevádzky naše servery a s nimi aj váš web. My sa nedáme. Nasadili sme proti nim najnovšiu DDoS ochranu na trhu.

100% slovenský webhosting

Hoci sme medzinárodná firma, vaše dáta ukládame výhradne na slovenské servery. Aj vďaka tomu sa váš web bude návštevníkom načítavať rýchlejšie.

60-denná garancia vrátenia peňazí

Vždy je pre nás na prvom mieste vaša spokojnosť – aj keď sa nakoniec rozhodnete pre iné riešenie. Peniaze vám bez zbytočných otázok vrátime.

Čo je webhosting?
Domov pre váš milovaný web

Rovnako ako dom v meste, aj váš web na internete zaberá kúsok miesta. A prenájom tohto miesta sa volá webhosting.

Všetky weby sú uložené na výkonných počítačoch – serveroch. Malé weby spolu server zdieľajú (zdieľaný webhosting), tie veľké potrebujú vlastný server.

Prispôsobte hosting svojmu webu, nie naopak

Zohľadnite veľkosť webu


Čím väčší web, tým väčší webhosting… E‑shop zaberie viac miesta než fotografické portfólio, no to je zas väčšie než bežný firemný web so zopár podstránkami, na ktorý vám bohato stačia 2 GB.

K webu prirátajte svoj e‑mail


Na zdieľanom webhostingu pobeží aj váš firemný e‑mail. Vezmite preto do úvahy, že e‑mailová schránka časom takisto zaberie zopár GB.

Predvídajte návštevnosť


E-shop potrebuje vyšší výkon, aby vydržal vianočný nápor zákazníkov. Proto je preň najlepší VPS. Na zdieľanom hostingu sa totiž weby o výkon delia.

Zvážte multihosting


Ak máte v pláne viac webov, oplatí sa vám zaobstarať si multihosting alebo VPS. Vyjde vás to lacnejšie, než si zaobstarať webhosting pre každý web zvlášť. Výkon aj kapacitu si môžete nastaviť individuálne.

Vyberte si CMS (redakčný systém)


Ak chcete na tvorbu webu použiť WordPress, je voľba jasná: WordPress hosting. Aj náš zdieľaný webhosting však ponúka jednoduchú inštaláciu WordPressu na 1 kliknutie.

Dostaňte svoj web na internet so spoľahlivým a bezpečným webhostingom


Vybrať webhosting